home page warsztat portfolio kontakt

Projektowanie stron www - Portfolio    

Projektowanie stron www Tworzenie stron www Prezentacje multimedialne
Strony www WebDesign Portfolio
home
Projektowanie strony www składa się z kilku etapów. Pierwszym jest zapoznanie się z przeznaczeniem witryny, zorientowaniem się do jakiej grupy internautów jest ona kierowana.

Kolejnym etapem jest budowa koncepcji wyglądu strony. Jest to chyba najważniejszy etap, ponieważ jeżeli tu nastąpią różnice pomiędzy osobą projektującą stronę www, a osobą dla której strona jest projektowana, to może się okazać, że sporo godzin zostało po prostu zmarnowane.

Jeżeli mamy już uzgodniona kwestię wyglądu strony, zaczynamy projektowanie grafiki pod stronę (layout u). Jeżeli osoba, dla której projektuje się stronę zaakceptuje layout, wtedy zaczynamy ją składać w całość.

Kolejnym etapem jest testowanie strony. Sprawdzamy jak strona zachowuje się pod różnego rodzaju przeglądarkami, sprawdzamy czy oskryptowanie jest poprawnie napisane i czy spełnia założenia. Ważne jest sprawdzenie jak zachowuje się strona pod róznymi przeglądarkami. Niejednokrotnie (szczególnie jeżeli nie trzymamy się standardów) może się okazać, że coś co jest dobrze interpretowane przez IE może być zupełnie inaczej wyswietlane przez przeglądarkę NS.

Po przetestowaniu strony i uwzględnieniu ostatnich poprawek, zaczynamy promocje strony.

Tak w wielkim skrócie przebiega projektowanie strony www.

Interesuje Cię pozycjonowanie stron? Tym tez się zajmuję.

Polecam stronę z darmowymi ogłoszeniami
Nie chcesz tracić czasu na przeszukiwanie nieaktualnych ogłoszeń i wizytówek? Cenisz swój czas? Chcesz zobaczyć jak w 5 minut zakłada się darmowe ogłoszenia? A może chcesz zaistnieć w internecie zakładając swoją wirtualną wizytówkę? Poprostu tam wejdź!

Valid HTML 4.01!
Projektowaniem stron www i prezentacji multimedialnych zajmuję się już od dłuższego czasu, ciągle podnoszę swoje kwalifikacje, dzięki czemu klienci są zadowoleni ze współpracy ze mną.

Przy projektowaniu stron www, nie korzystam z podwykonawców. Dzięki temu nie jestem od nikogo zależny, co przyśpiesza proces projektowania stron www. Przy tworzeniu strony staram się nie narzucać klientowi swoich wizji, ponieważ ze strony, powinien być zadowolony klient, a nie ja.

Jeżeli klient nie ma koncepcji na wygląd strony www przedstawiam najpierw swoją propozycje. Po jej akceptacji przystępuje do projektowania serwisu.

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i staram się aby strona, którą projektuję wyróżniała się spośród innych znajdujących się już w internecie.

Koszty www czy prezentacji multimedialnych nie są wygórowane, ponieważ nie trzeba opłacać sztabu ludzi pracujących nad projektem.
Copyright © 2002-2011 by artus.b Projektowanie stron www All Rights Reserved