home page warsztat portfolio kontakt

Projektowanie stron www - Portfolio    

Projektowanie stron www Tworzenie stron www Prezentacje multimedialne
Strony www WebDesign Portfolio
warsztat
Witam na stronie z moim portfolio. Znajdziecie tu Państwo informacje o moim warsztacie i kilka informacji na temat: projektowanie stron www. Znajdują się tu również prace, które wykonałem pod witryny zarówno o konkretnym przeznaczeniu jak i całkowicie dowolnym.

Więcej informacji o mojej ofercie i o projektach zrealizowanych prze zemnie znajdziecie Państwo na mojej głównej gdzie opisuję samo tworzenie stron www - faktury VAT.

Interesuje Cię pozycjonowanie stron? Tym tez się zajmuję.

Polecam stronę z darmowymi ogłoszeniami
Nie chcesz tracić czasu na przeszukiwanie nieaktualnych ogłoszeń i wizytówek? Cenisz swój czas? Chcesz zobaczyć jak w 5 minut zakłada się darmowe ogłoszenia? A może chcesz zaistnieć w internecie zakładając swoją wirtualną wizytówkę? Poprostu tam wejdź!

Valid HTML 4.01!
Przy projektowaniu stron www korzystam z różnych technologii, przedstawię w wielkim skrócie każdą z technologii:

MySql - w kilku słowach można powiedzieć, że jest to baza danych, podczas tworzenia stron www zachodni niejednokrotnie potrzeba wprowadzania różnych danych, a następnie prezentowania ich w czytelny i poukładany sposób, właśnie do tego służy MySql, w połączeniu z PHP jest to potężne narzędzie, dające projektantom stron www bardzo duży wachlarz możliwości.

HTML   CSS   PHP   MySql   JS   FLASH  
Copyright © 2002-2011 by artus.b Projektowanie stron www All Rights Reserved